Devis Xherahu i jep fund beqarisë pas 9 vitesh lidhje

Pas 9 vitesh bashkë, Devis Xherahu dhe Ertemiona Mejdani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë këtë të diel. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Devisi me një postim në rrjete sociale dhe me dy foto që kanë shënuar këtë moment për çiftin.

Në njërën prej fotove Devisi shfaqet përqafuar me Ertemionën, teksa modelja duket shumë elegante me një fustan të bardhë. Në foton e dytë, çifti tregon unazat e martesës.

“Sot ishte një ditë e veçantë për ne, Zyrtarizimi i lidhjes sonë..🙏, ajo që do i uroja gjysmës sime Ertemiones është, Të plakemi bashkë jeta ime..😘❤️🍷🌹”-shkruan këngëtari në Instagram.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.