Dedikim për partneren, ja çfarë bën Visjan Ukcenaj

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të njohur të humorit. Krahas pjesëmarrjes në “Klanifornia” ai është dhe autor i disa këngëve.

Por Visi është edhe prind i Divinit, dhe sot me bashkëshorten e tij Jona Xhelilaj, festojnë sot 10 vite të historisë së tyre të dashurisë. Aktori ka lënë pas për një moment postimet e mbushura me humor, për t’i lënë vend dedikimit romantik për Jonën. Ai ka postuar në Instagram një foto përkrah saj dhe i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla.

“10.12.2010 (Plot 10 vjet bashkë)! Jona Xhelilaj të dua shumë”, shkruan Visjani.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.