Britney Spears është fejuar, por a mund ta ndalojë kujdestaria martesën e saj

Britney Spears nuk po nxiton të martohet. Ylli i muzikës pop u fejua me Sam Asghari pas pesë vitesh lidhje, por burime kanë pohuar se çifti nuk po planifikojnë të lidhin kurorën së shpejti. Britney konfirmoi të hënën se ishte fejuar.

Dyshja u takuan për herë të parë në vitin 2016 kur Asghari ishte pjesë e klipit të këngës së saj “Slumber Party”. Fejesa vjen në një kohë kur këngëtarja është ende në një betejë ligjore me babain e saj, lidhur me kujdestarinë 13 vjeçare.

Mall i nxehtë: Ndërkohë, Forever Diamonds NY - i cili punoi me Sam në unazën e fejesës së Britney - kanë marrë 500 kërkesa pasi krijuesi i hitit Toxic zbuloi bizhuteritë e saj për herë të parë, me 95% të njerëzve që kërkonin të blinin një version të unazës

Ky i fundit kërkoi pak ditë më parë që t’i japë fund kontrollit ligjor të së atit. A do ta privonte martesën marrëveshje ligjore? Ekspertët ligjorë thonë se gjithçka varet nga fakti nëse ajo lirohet nga kujdestaria. “Teknikisht, ajo nuk mund të nënshkruajë licencën e martesës ndërsa është nën kujdestarinë,” thotë avokati Sarah Wentz.

Pa nxitim: Burimet i thanë TMZ se dyshja planifikojnë të marrin kohën e tyre dhe të kënaqen duke u fejuar dhe as nuk po flasin ende me miqtë e tyre për planet e tyre për një martesë. Parë në vitin 2018

Britney ka akuzuar të atin se ka abuzuar me rolin e tij si kujdestar, duke e privuar në shumë gjëra. Spears ka shërbyer si kujdestar i pasurisë së vajzës së tij që kur u krijua në 2008.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.