Blero dhe Afrona festojnë 6-vjetorin e romancës së tyre

Blero dhe Afrona momentalisht janë një nga çiftet më të admiruar dhe me të ndjekur nga publiku shqiptar. Së fundmi, çifti bën të ditur përmes rrjeteve sociale se festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre.

Ka qenë krijuesi i hitit “Për ty”, ai i cili ka ndarë një fotografi krahas bashkëshortes së tij në InstaStory duke e shoqëruar edhe me një urim.

“Urime 6 vjetori zemër”, ka shkruar ai. Blero dhe Afrona u martuan në shtator të vitit 2019 në një ceremoni luksoze në Shëngjin.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.