Beatrix harron që është në transmetim dhe zhvishet para kamerave

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania.

Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati.

Kështu ka ndodhur pak më parë edhe me Beatrix Ramosaj, teksa ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan ngjyrë jeshil. Këngëtarja zbulon kështu pjesën e sipërme.

Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banorë të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.