“Dashuri dhe s*ks”. Angela Martini zbulon sekretin për marrëdhënie të shëndetshme

Angela Martini ka dy vite që është e martuar me Dragos Savoulescu.

Përveçse martesa e tyre erdhi krejt papritur për fansat e Angelës, ajo nuk ishte fare e zakonshme për ata që e njohin.

E duket se martesa e tyre shkon mjaft mirë, dhe shfaqen në çdo moment shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi, modelja bukuroshe sapo ka zbuluar sekretin e një marrëdhënie të shëndetshme në çift.

Angela ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, është përgjigjur bukuroshja shkodrane.

Kujtojmë se lidhja e Angela Martinit me Dragos ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes mediatike dhe në jo pak raste modelja është përfolur për shtatzëni. Por më vonë rezultoi se këto pretendime nuk ishin të vërteta dhe Angela nuk është bërë ende nënë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.