Temperatura deri në 20 gradë/ Mot i mirë këto 24 orë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh, të cilat do të sjellin mot me diell dhe të ngrohtë.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 07°C në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 20°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor-Juglindor, ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.