Sondazhi/ Si i gjykoni sulmet e Presidentit Meta? Ja përgjigjet…

Sjelljet e fundit të Presidentit Ilir Meta, i cili sulmon thuajse në çdo dalje të tij mazhorancën janë gjykuar nga shqiptarët si të gabuara. Qytetarët e kanë cilësuar si një tregues që po bën fushatë për opozitën.

47% e të pyeturve nga “Piepoli” thonë se Meta po bën fushatë për opozitën, 9% thonë se po përgatitet për të marrë drejtimin e opozitës dhe 5% thonë se akuzon pa menduar.

Ndërsa 26% i japin plotësisht të drejtë në reagimet e tij.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.