Presidenti/ Balla: Ftesa jonë është e sinqertë

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, tha sot në Kuvend se, procesi i zgjedhjes së Presidentit të ri është i sinqertë.

Ai ftoi opozitën për bashkëpunim dhe shtoi se ftesa është e hapur.

“Ftesa për ta zgjedhur së bashku Presidentin e Republikës është e sinqertë. Gatishmëria jonë për një President mbi palët është shumë e lartë”, siguroi Balla.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.