Parashikimi i motit, 9 dhjetor 2020

Territori Shqipetar do te jete me vranesirat e shumta te cilat do te sjellin rreshje ne pjesen me te madhe te vendit me intensitet mesatar dhe lokalisht intensiv. NDERSA ne zonat e thella malore do te kete rreshje te pakta debore.

Temperaturat e ajrit do te VIJOJNE te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 14°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.