Parashikimi i motit, 8 dhjetor 2020

Zonat perendimore ne oret e para te dites do jene me vranesira dhe rreshje shiu. Por oret vijuese permiresojne motin duke sjell kthjellime dhe vranesira. Ndersa mbremja sjell nje sistem vranesirash dhe rreshjesh ne vendin tone.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.