Parashikimi i motit, 7 dhjetor 2020

Territori Shqipetar ne pjesen me te madhe nbetet me vranesira dhe rreshje shiu gjate paradites, ndersa ne zonat e thella malore do te kete rreshje te pakta debore. Por oret e mesdites dhe pasdites permiresojne perkohesisht motin, pasi ne mbremje rrikthen rreshjet.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.