Parashikimi i motit, 6 shkurt 2021

Vendi ynë vijon të jetë gjatë paradites me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash.

Ndërsa mesdita dhe orët vijuese i largojnë vranësirat gradualisht nga territori duke u lënë vendin motit të kthjellët.

Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 18°C.

Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.