Parashikimi i motit, 3 dhjetor 2020

Vendi yne do te dominohet nga vranesirat e shpeshta do te sjellin rreshje te pakta shiu, ku me te theksuar rreshjet do te jene ne vijen bregdetare. Por vranesirat e dendura do te gjenerojne rreshje debore ne zonat e thella malore.

Temperaturat e ajrit do te vijojnë te rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 16°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.