Parashikimi i motit, 29 nëntor 2020

Oret e para te dites do te jene me vranesira te cilat do te gjenerojne rreshje te pakta dhe te izoluara ne pjesen me te madhe te Shqiperis, ndërsa ne zonat malore do te kete shfaqje te flokeve te debores. Ne mesdita dhe pasditeja permiresojne motin ne vend.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 14°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.