Parashikimi i motit, 28 nëntor 2020

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare. POR pjesa e dytë e ditës sjellë shpeshtim të vranësirave në të gjithë vendin.

Parashikohet që edhe nata të vijojë në të njëjta kushtet amosferike.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.