Parashikimi i motit, 27 nëntor 2020

Shqiperia do te mbizoterohet nga kushtet e qendrueshme atmosferike, duke sjell deri ne mesdites kthjellime dhe kalime te lehta vranesirash ne zonat lindore. POR oret vijuese i bejne me te dukshme vranesirat ne zonat malore.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR do te MBETEN konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 19°C.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.