Parashikimi i motit, 21 dhjetor 2020

Vendi ynë, gjatë orëve të para të ditës do të jetë me mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare.

Por në orët vijuese pritet që moti në Shqipëri të përmirësohet gradualisht, situatë qe do mbetet edhe në orët e mbrëmjes.

Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por do të ulen në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.