Parashikimi i motit, 2 dhjetor 2020

Territori Shqipetar paraqitet me kthjellime dhe vranesira kalimtare. Por ne zonat Jugore vranesirat do te shtohen duke sjell rreshje shiu, ndërsa ne veri te vendit pritet te kete rreshje te pakta shiu dhe shfaqje te debores.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.