Parashikimi i motit, 19 dhjetor 2020

Territori shqiptar do të vijojë të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta gjatë paradites. Por në vijim, vranësirat do shtohen, duke krijuar mundësi për reshje të izoluara në zonat Jugperëndimore.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 16°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.