Parashikimi i motit, 18 dhjetor 2020

Vendi yne do te jete me kthjellime dhe vranesira kalimtare,ku ne ultesiren perendimore kthjellimet do te jene dominuese. Ndersa ne zonat malore vranesirat do te jene me te shpeshta Pornuk do te sjellin rreshje.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, por mbeten te pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.