Parashikimi i motit, 16 dhjetor 2020

Territori Shqipetar do te jete me kthjellime dhe vranesira, KU zonat e uleta dhe bregdetare do te jene me kthjellime dhe kalime vranesirash. Ndërsa zonat malore vranesirat do te jene me te shpeshta, por nuk do te krijojne mundesi per rreshje.

Temperaturat e ajrit VIJOJNE te rriten në mëngjes, POR MBETEN konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 16°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.