Parashikimi i motit, 15 dhjetor 2020

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të dominojnë vendin tonë, duke sjellë kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Kthjellimet më të theksuara do jenë në ultësirën perendimore, ndërsa zonat lindore do të kenë prani më të dukshme të vranësirave.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 16°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.