Parashikimi i motit, 14 dhjetor 2020

Vendi yne gjete paradites do te jete me kthjellime dhe vranesira te lehta. Ndërsa ne oret vijuese parashikohet qe vranesirat te behen me te dukshme ne vend. POR nuk do te krijojne mundesi per rreshje ne Shqiperi.

Temperaturat e ajrit VIJOJNE te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 14°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.