Parashikimi i motit, 13 dhjetor 2020

Territori Shqipetar do te jete kryesisht me alternime kthjellimesh dhe vranesirash kalimtare gjate pjese se pare te dites. Por ne zonat malore do te kete rreshje te pakta debore, ndërsa ne Jug e vendit priten te kete rreshje te izoluara shiu ne pjesen e dyte te dites.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, POR rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 15°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.