Parashikimi i motit, 1 dhjetor 2020

Vendi yne do te jete me mot te qendrueshem, duke sjell kthjellime dhe vranesirat kalimtare ne pjesen e pare te dites. NDRESA ne vijim vranesirat do te shtohen ne zonat malore, POR nuk do te sjellin rreshje ne Shqiperi.

Temperaturat e ajrit do te ulen ndieshem në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -6°C deri në 14°C.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.