FOTO/ I shpëtoi atentatit në Lezhë, Preçi u hodh nga makina

Është zbuluar foto e Blerim Preçit, i cili i shpëtoi një atentati me armë në dalje të Lezhës pasditen e sotme.

Sipas burimeve, 30 vjeçari Preçi është hedhur nga makina tip Mercedez ML në momentin që e ka kuptuar se po i bëhet atentat.

Preçi ka qënë në makinë sëbashku me një kushëririn e tij Klisman Preçi nga Miloti.

Një tjetër detaj i bërë publik në media është se shënjestra e atentatit Blerim Preçi. sapo është kthyer nga Belgjika dhe ka pasur probleme në të shkuarën.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.