Braçe: Basha çdo katër vite, humb dy herë me PS dhe fiton një herë në PD

Zv.kryeministri, Erion Braçe, reagoi sot pas rizgjedhjes së Lulzim Bashës si kryetar i Partisë Demokratike. Braçe u shpreh se Basha çdo katër vite, humb dy herë me PS dhe fiton një herë në PD.

“Edhe ky fitoi mandatin e tretë! Mirë e tha ai tani; çdo katër vite, humb dy herë me PS dhe fiton një herë në PD. Fiks aritmetika e këtij!”, u shpreh Braçe në një postim.
Lulzim Basha fitoi mandatin me 81% të mbështetjes së anëtarësisë në zgjedhjet e djeshme brenda partisë.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.