Mbikalimi i Saukut/ “Xing” mes 5 makinave, plagoset një vajzë

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë te mbikalimi i Saukut në Tiranë.

Policia njofton se pesë makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë është plagosur një 28-vjeçare.

Mësohet se janë përplasur një kamion, një mjet tip “Range Rover” dhe tre automjete të vogla.

Tiranë/Informacion paraprak

Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve, shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.