A i ndjek ‘Foltoret’ e Berishës? Ja si përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama ka pasur edhe një koment për ‘Foltoret’ e Sali Berishës.

“Nuk e ndjek dhe as nuk më duhet fare. Kryetari i PD është Lulzim Basha dhe jam i detyruar ta dëgjoj dhe respektoj. Kur flet për llumin në PD, ai duhet të kujtojë se ai llum ka nxjerrë atë dhe sot duhet të tregojë që nuk është pjesë e atij llumi, siç thotë ai, duke folur ndryshe, duke komunikuar ndryshe, duke mos përsëritur avazet e Foltores”, tha Rama.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.