Zhduket 15-vjeçarja në Vlorë/ Prindërit: Kemi frikë për sigurinë e saj

15-vjeçarja që shihni në foton e mëposhtme rezulton e zhdukur që prej ditës së djeshme në qytetin e Vlorës.

Kanë qenë prindërit e të miturës ata të cilët kanë bërë denoncimin e rastit të shqetësuar në polici, pasi kanë frikë për sigurinë e saj.

Ata apelojnë që kushdo që ka informacion mbi vendndodhjen e saj të komunikojë sa më shpejt me organet kompetente dhe të ndihmojë në gjetjen e saj.

Postimi i plotë: 

Prindërit e një 15 vjecare kanë denoncuar zhdukjen e saj prej ditës së djeshme. Kur janë kthyer në banesë, 15 vjeçarja me inicialet F.S nuk ka qën në shtëpi dhe nuk ka lajmëruar askënd. Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, ata kanë denoncuar në polici për zhdukjen e të miturës. Familjarët janë shprehur se kanë frikë për sigurinë e të miturës dhe nuk kanë asnjë informacion për vendndodhjen e saj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.