Vrasje në Shkodër, viktima në konflikt me grupin e Mir Koçisë

Policia ka sjellë informacionin paraprak të vrasjes në Dajç të Shkodrës ku mbeti i vrarë Ridvan Ramazani.

Sipas uniformave blu, ai është ekzekutuar teksa udhëtonte me makinën e tij tip “BMW” afër shtëpisë.

Mësohet se në ndihmë të Policisë lokale janë nisur forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale RENEA.

 Ridvani njihej si i forti i fisit Ramazani, familja e të cilit ka qenë në konflikt me familjen e Edmir Koçisë.

Ky i fundit është ekzekutuar më 28 nëntor të vitit 2012 në derën e shtëpisë së tij në lagjen “Tepe”, një datë e njëjtë me ditën kur është vrarë dhe Ridvan Ramazani.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.