Vrasja e Shkëlzen Kastratit, policia bën lëvizjen urgjente

Një ngjarje u rëndë u shënua para disa ditësh në qytetin e Fierit, ku mbeti i vrarë, Shkëlzen Kastrati.

Ditën e sotme burime policire bëjnë me dije se janë shpallur në kërkim tre persona.

Policia e Fierit, në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, ka shpallur në kërkim 3 personat që mendohet se kanë qenë në makinën “Range Rover” që u gjet djegur, si dhe një tjetër person, që dyshohet se i ka pritur autorët në një automjet “Audi” dhe i ka ndihmuar të largohen.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.