Vrasja e gruas shtatzënë në Kosovë, flet motra: Ish-bashkëshorti mbante armë e thikë në shtëpi 

Mbarë opinioni në Kosovë e Shqipëri është tronditur nga vrasja e tragjike e 35-vjeçares shtatzënë në Prishtinë, e cila u vra mbrëmjen e sotme në oborrin e maternitetin nga ish-bashkëshorti i saj.

Mediet në Kosovë raportojnë se viktima jetonte me babanë e saj që kur u nda nga bashkëshorti.

Motra e viktimës ka thënë për T7 se 35-vjeçarja dhe autori kanë pasur probleme edhe më heët dhe se partneri i motrës mbante gjithmonë armë dhe thikë në shtëpi.

Sipas motrës, viktima është ndarë me ish-bashkëshortin me ndihmën e policisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.