Vlorë/ Gjendet i pajetë në breg të detit një 30-vjeçar

Policia me anë të një njoftimi zyrtar bën me dije se është gjetur trupi i pajetë i një 30-vjeçari që dyshohet se dallgët e kanë nxjerrë në breg të detit në Vlorë. Sipas burimeve policore i riu dyshohet të jetë mbytur.

Më datë 08.02.2021, në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit, dyshohet i mbytur, një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç”, sqaron policia.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.