Vlorë, digjen dy makina gjatë natës në lagjen “10 Korriku”

Digjen dy automjete gjatë natës në Vlorë. Rreth orës 02:00 është marre njoftim se një makinë po digjet në lagjen 10 korriku te qytetit të Vlorës. Zjarrfikësit së bashku me policinë kanë shkuar në vendngjarje kur kanë bërë të mundur të shuajnë flakët që kishin përfshirë makinën tip fiat 500 me targa bullgare në pronësi të F.J.

Flakët kanë përshkuar dhe një makinë tip Mercedes e cila ka qenë parkuar pranë makinës tip Fiat. Nga këqyrja e vendngjarjes dyshohet se është zjarrvënie e qëllimshme. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes duke marre dhe kamerat e sigurisë në atë zonë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.