Viktima e pestë nga COVID/ Hidhet nga lartësia e spitalit, ndërron jetë 60-vjeçari

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali ku ishte shtruar. Ngjarja është regjistruar sërish tek “Shefqet Ndroqi”.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.