U lirua me kusht nga gjykata në 2019, shoqërohet në polici Viktor Ymeri

Shoqërohet në polici Viktor Ymeri, daja i Edison Harizajt te ekzekutuar në 7 Nëntor të vitit 2018.

Ymeri është shoqëruar me urdhër të SPAK dhe dyshohet se ka të bëjë me të njëjtën çështje për të cilën u arrestua Indrit Taullau në Kosovë.

Ai u lirua me kusht nga gjykata e Elbasanit në vitin 2019, ndërsa dyshohet të ketë lidhje me një atentat të kryer në Durrës.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.