U gjet i mbytur në breg të detit në Kavajë, identifikohet viktima (EMRI)

Policia ka identifikuar 61-vjeçarin i cili u gjet i mbytur ditën e djeshme në fshatin Greth të Madh në Kavajë. Ai është identifikuar si Ameli Softa nga Berati dhe dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga grykëderdhja e lumit Shkumbin për shkak të shirave dhe përmbytjeve.

Softa me banim në Berat kishte humbur kontaktet që më datën 7 shkurt me gjithë të afërmit, teksa dje u gjet pa shenja jete dhe pa shenja dhune në trup.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.