Tiranë/ 5 të arrestuar për kryerjen e veprave të ndryshme penale

Policia e Tiranës ka arrestuar së fundmi pesë persona. Sipas forcave të rendit të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu është proceduar në gjendje të lirë edhe një person tjetër.

Policia njofton se një 51 vjeçar është larguar nga banesa në Tiranë dhe nuk është kthyer më. Denoncimin në komisariat është bërë nga bashkëshortja.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.