Tentoi të vjedhjë para në arkën e Kishës, policia ndalon minorenin në Maliq

Një minoren ka tentuar që të vjedhë para në arkën e një kishe në fshatin Zvirinë të Maliqit.

Ai u arrestua menjëherë nga policia, në afërsi të objektit të kultit dhe iu gjetën një sasi parash në xhep.

Policia akoma nuk ka dhënë detaje nëse minoreni i kishte vetë këto para apo i ka marrë nga arka e kishës.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.