Shoqërohen nga SHÇBA pesë efektivë policie në Korçë, ja për çfarë akuzohen

Shoqërohen 5 punonjës policie në Korçë nga Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave. Mësohet se të shoqëruarit janë efektivë të Komisariatit të Maliqit. Mbi ta rëndon akuza e ‘Shpërdorimit të detyrës’.

Burime bëjnë të ditur se janë efektivët e rendit nga komisariati i Maliqi ndërsa ende nuk dihet nëse ka urdhër arresti për ta apo thjesht pezullim nga detyra.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.