Sherr me thika mes të rinjsh në Durrës, një person në gjendje të rëndë

Plagosje me thikë brenda një lokali në Durrës.

Burime paraprake  bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 17 te qytetit, ndërsa mësohet se një grup prej tre të rinjsh janë konfliktuar fizikisht dhe me pas kanë qëlluar njërin me thikë.

Ai është transportuar në spital në sallën e urgjencës. Të dhënat paraprake dëshmojnë se i plagosuri është në gjendje të rëndë.about:blank

Deri më tani nuk dihen shkaqet e plagosjes, sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.