Sherr masiv me thika në Vlorë/ Policia në ndjekje të të rinjve

Rreth 30 persona janë përfshirë në një sherr masiv me thika në qytetin e Vlorës. Bëhet fjalë për një konflikt mes adoleshentësh për motive banale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të të rinjve. Mësohet se nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.