Punonte në ndërtim, 21-vjeçari që u gjet i pajetë dyshohet se ra nga lartësia

Një 21-vjeçar i identifikuar si Renato Nebiu është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Peqin.

Sipas mediave informative, i riu punonte në ndërtim, dhe dyshohet se ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga lartësia.

Trupi i të riu ndodhet ende në morg, ndërsa pritet ekspertiza mjeko-ligjore.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.