Protestuesit rrëzojnë tabelat dhe koshat te “Myslym Shyri”

Një grup të rinj po marshojnë në rrugën “Myslym Shyri”, drejt Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë. Ndërkohë situate aty nuk është aspak e qetë. Protestuesit po hedhin shashka, ndërsa po ndodh e njëjta situatë si në protestat e netëve të shkuara.

Ata po dëmtojnë koshat dhe tabelat rrugës. Por ndryshe është situate para kryeministrisë ku duket më e qetë.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.