Plagosi veten me thikë, gruaja vdes në spital

Një ngjarje ndodhi sot në Durrës, ku si pasojë ka humbur jetën një 54-vjeçare.

Bëhet me dije se ajo ka plagosur veten me thikë.

Si pasojë e plagëve të marra, ajo ka humbur jetën në spital.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 17 në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe tha se po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

“Rreth orës 16:15, ka shkuar në Urgjencën e Spitalit Durrës, shtetasja A. D., 54 vjeçe, banuese në lagjen nr. 17 Durrës, e cila dyshohet se është vetëplagosur me mjet prerës (thikë). Si pasojë e plagëve  ka humbur jetën në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Nuk janë zbardhur ende shkaqet që e detyruan 54-vjeçaren të ndërmarrë këtë akt ekstrem.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.