Përleshje mes të rinjve në Elbasan, njëri përfundon në spital

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan, pasi është goditur me mjete të forta.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet, si dhe ndalimin e autorëve.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.