Përfshihet nga flakët shtëpia, evakuohen banorët

Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Sauk.

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 17.12.2020, rreth orës 06:30, në Sauk ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës së shtetasit I.Ll, ku ka vetëm dëme materiale. U bë evakuimi i menjehershëm i banorëve nga sherbimet e Policisë.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.