Pamje nga vendngjarja/ Fëmija qan e ulëret, gruaja e 43-vjeçarit të plagosur…

Pamje të tjera kanë dalë nga vendngjarja e plagosjes së 43-vjeçarit në Lezhë.

Në video shihet momenti i trishtë, kur gruaja e të plagosurit nxjerr fëmijën nga makina dhe e largon nga vendi i ngjarjes.

Lexo edhe- Lezhë/ Plagoset me armë zjarri 43-vjeçari (EMRI)

Fëmija dëgjohet duke qarë e ulëritur nga frika, teksa ka qenë i pranishëm në momentin kur babai i tij, 43-vjeçari H. Gj, është qëlluar me dy plumba brenda mjetit.

I plagosuri ka qenë duke dërguar fëmijët në shkollë, kur është qëlluar nga bashkëfshatari.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.